Cīņa ar blaktīm

Gultas blaktis ir parazīti, kuriem patīk baroties ar asinīm. Viņiem patīk apmesties cilvēku gultās, lai pamazām izplatītos pa visu dzīvokli. Šie parazīti var dzīvot ne tikai gultās, bet arī citās mēbelēs.

Pieaugušas blaktis  var izaugt līdz 3-5 milimetriem. Ja jums ir aizdomas, ka šie parazīti ir apmetušies jūsu dzīvoklī, tad jums rūpīgi jāpārbauda mīksto mēbeļu šuves. Blaktīm patīk tajās apmesties. Turklāt kaitēkļiem patīk apmesties  vietās, kas ir paslēptas no cilvēka acīm.

kur dzīvo blaktis

Kā saprast, ka tevi ir sakdušas blaktis

Kad šis parazīts iekož, kodums ir ļoti līdzīgs tam, kad iekož skudra vai moskīts. Vietā, kur tevi sakoda, būs nepatīkams pietūkums. Tomēr tas drīz pāries. Ja neesat pamanījis šo pietūkumu, tad jūs pat nezināsiet, ka jūsu mājā ir apmetušās blaktis.

Lai parazīts varētu dzert pietiekami daudz asiņu, tam jābūt uz jums ilgāk par 20 minūtēm. Šajā laika posmā kukainim izdodas izdarīt apmēram 6 kodienus. Visi kodieni būs uz ādas joslu veidā. Parasti vienam kukainim pietiek tikt līdz asinīm vienu reizi septiņās dienās.

Blaktis bez pātrikas var iztikt līdz pat mēnesim. Ir vērts atzīmēt, ka blaktisizdzīvos pat tad, ja tās nav paēdušas  gadu. Ja saprotat, ka šie kaitēkļi ir apmetušies jūsu mājā, tad nekavējoties, bez vilcināšanās sazinieties ar DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs jums atbrīvoties no blaktīm pēc iespējas īsākā laikā un par saprātīgu cenu.

Ko darīt, ja mājā apmetušās blaktis

Parazīti ir ļoti mazi, tāpēc tos ir grūti pamanīt ar neapbruņotu aci. Tomēr tie var radīt daudz neērtību. Kā minēts iepriekš, jūs varat uzzināt, ka šie parazīti atrodas mājā, ja uz ķermeņa parādās kodumi. Un, ja jūs jūtat aveņu vai mandeļu smaržu, jums vajadzētu arī celt trauksmi. Diemžēl gultas blaktis var izraisīt nopietnu alerģiju. Viņas ir arī slimību pārnēsātājas. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums saprast, vai jūsu mājā ir apmetušās blaktis:

  1. Uzmanīgi apskatiet savu ķermeni, lai saskatītu kodumus. Ja uz ķermeņa atrodat koduma pēdas, tad tas nozīmē, ka jūsu mājā ir apmeties nepatīkams kaimiņš, no kura jums steidzami jāatbrīvojas;
  2. Pārbaudiet gultu. Ja atrodat asiņu pilienus, melnus punktus, kā arī mirušas blaktis, tad ir skaidrs, ka jūsu dzīvoklī ir parazīti. Veļa būs jāmazgā + 50 ° C temperatūrā.
  3. Uzmanīgi pārbaudiet visvairāk paslēptās vietas, kurās var būt blaktis. Ja jums ir palielināmais stikls, tas palīdzēs atklāt parazītus. Ļoti rūpīgi pārbaudiet visas norobežotās vietas;
  4. Ja parādās dīvainas smakas, kuru pirms tam noteikti nebija mājā, jūs varat saprast, ka jums ir gultas blaktis;
  5. Jums vajadzētu runāt arī ar kaimiņiem. Diemžēl ļoti bieži kaimiņi zina par šāda veida problēmām, taču viņi klusē, baidoties no nosodījuma.

Kā atbrīvoties no parazītiem

Ja savās mājās atrodat asinssūcējus, jums nevajadzētu mēģināt patstāvīgi atbrīvoties no tiem. Lai to izdarītu, labāk ir sazināties ar uzņēmumu, kas nodarbojas ar kaitēkļu apkarošanu. Pareizs un optimāls risinājums būtu sazināties ar DezControl.

Ja jums nepieciešama kaitēkļu apkarošana, pēc palīdzības varat sazināties ar mūsu uzņēmumu. Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir liela pieredze šajā jomā. Strādājot, viņi izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus līdzekļus. Tas viss nodrošina, ka drīz jūs varēsiet aizmirst par kaitēkļu esamību jūsu mājās. Smagas infekcijas gadījumā apstrāde jāatkārto 7-14 dienu laikā. Kas attiecas uz pakalpojumu izmaksām, tas ir pieejams jebkuram klientam. Mēs strādājam Rīgā un visā Latvijā.

Nedomājiet, ka labi zināmie Dichlorvos vai Cobra palīdzēs jums atbrīvoties no nepatīkamām problēmām, neaizmirstiet, ka visas šie līdzekļi ir ļoti toksiski un tos nevar lietot bez individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Varbūt tie palīdzēs atbrīvoties no pieaugušajiem kaitēkļiem, bet olšūnas paliek. Pēc kāda laika jums atkal būs jācīnās ar šiem asinssūcējiem, kuri pārcelsies uz grūti sasniedzamām vietām.

Kāpēc tērēt naudu, nezinot, kāds rezultāts jūs gaida? Lai saņemtu palīdzību, vislabāk ir sazināties ar DezControl. Pieredzējuši profesionāļi pēc iespējas ātrāk palīdzēš atbrīvosies no problēmas. Jūs būsiet apmierināts ar rezultātu, ja sazināsieties ar mums pēc palīdzības.