Cīņa ar pelēm un žurkām

Žurkas ir iecienījušas apmesties dzīvokļos,  kur ir viegli tikt pie pārtikas. Ja runājam par daudzdzīvokļu mājām, tad šeit parazītiem patīk apmesties atkritumu teknēs un savācējos. Un tas mūs noved pie šāda secinājuma – kaitēkļi ir netīrumu un visu veidu slimību nesēji. No viņiem ir viegli inficēties.

Ja savā mājā pamanāt peli vai žurku, ir pienācis laiks celt trauksmi. Zvaniet mūsu uzņēmumam, kas nekavējoties uzsāks cīņu ar žurkām, prusakiem, skudrām un citiem kaitēkļiem. Mēs ieradīsimies jūsu objektā, cik drīz vien iespējams. Ja pēc palīdzības nevērsieties pie profesionāļiem, tad mierīgu dzīvi noteikti neredzēsiet.

Ja redzējāt žurku, tad nekavējoties paņemiet viedtālruni un zvaniet uz mūsu vietnē norādīto numuru. Ja ir viena žurka, būs arī citas . Ja jūs aizkavējat šo lietu, tad jūs gaida vesels grauzēju iebrukums, jo tie pietiekami ātri vairojas.

Cīņa ar pelēm

Žurku parādīšanās iemesli

Visbiežākie grauzēju parādīšanāš cēloņi ir mājlopu, putnu vai āra virtuvju klātbūtne mājsaimniecībās. Šeit ir daudz pārtikas, tāpēc parazīti ar prieku apmetas šādās vietās. Kaitēkļi pastāvīgi pārvietosies caur kūtsmēsliem un izkārnījumiem un pastāvīgi ienesīs netīrumus jūsu mājā. Ja pamanāt, ka pie jūsu vasarnīcas ir parādījušies grauzēji, nekavējoties sazinieties ar mūsu uzņēmumu – jums nevajadzētu kavēties. Ja vilcināsieties, parazīti drīz vairosies, padarot jūsu dzīvi vēl nepanesamāku.

DezControl zvans

Ja savā mājā redzat peli vai žurku, jums nevajadzētu mēģināt patstāvīgi atbrīvoties no tām. Līdzekļi, kas tiek pārdoti veikalos, nevar palīdzēt atbrīvoties no šiem grauzējiem. Lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv,  kas daudzus gadus nodarbojas ar kaitēkļu apkarošanu. Pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no apstrādājamās telpas platības, kā arī no apstrādes metodes.

Galvenās mūsu uzņēmuma priekšrocības ir efektīva un droša dzīvniekiem un cilvēkiem telpu apstrāde. Jūs saņemsiet augstas kvalitātes un ātrus rezultātus.Darba laikā tiek izmantotas modernas iekārtas un profesionāli līdzekļi, kas ir daudzkārt spēcīgākas nekā veikalos nopērkamie.

Tiklīdz mājā redzat žurku, nevilcinieties, un nekavējoties zvaniet profesionāļiem. Ja ir viena žurka, tad būs arī otrā, trešā un ceturtā. Ja jūs aizkavējat mājas apstrādi , tad jūs gaidīsit grauzēju vairošanos – dzīvot kopā ar šādiem kaimiņiem kļūs daudz grūtāk.

Ir ļoti svarīgi, lai cilvēki un dzīvnieki pirms apstrādes atstātu telpas. Un tad jums jāievēro speciālista ieteikumi, kurš jums pateiks, kā rīkoties pirms un pēc telpu apstrādes.

Kā mēs cīnāmies ar grauzējiem

Mūsu DezControl speciālisti kaitēkļu apkarošanā izmanto vismodernākās tehnoloģijas. Tālāk ir norādīti daži iemesli, lai sazinātos ar mūsu uzņēmumu.

  1. Eksperti rūpīgi pārbauda katru jūsu dzīvokļa stūri, lai atrastu parazītu ligzdu;
  2. Katram objektam uzņēmuma darbinieki izstrādā individuālu plānu. Turklāt eksperti jums ieteiks, lai nākotnē novērstu peļ un žurku parādīšanos;
  3. Jūs pats izvēlaties sev ērtāko grafiku.

Saskaņā ar PVD prasībām ēdināšanas uzņēmumiem jānoslēdz pastāvīgs grauzēju iznīcināšanas (deratizācijas) līgums. Darbs jāveic vismaz reizi trijos mēnešos. Līgumu var noslēgt visaptverošā veidā par kaitēkļu apkarošanas un deratizācijas pakalpojumu. Šāda veida līgumi ir īpaši efektīvi uzņēmumiem, kur ir svarīgi pastāvīgi kontrolēt kaitēkļus. Vispārējā līguma noslēgšanas priekšrocība ir izdevīga cena par lielu sniegto pakalpojumu apjomu.

Katram mūsu uzņēmuma darbiniekam ir liela pieredze šajā jomā, kā arī visas nepieciešamā zināšanas. Viņi jūs atbrīvos no kaitēkļiem pēc iespējas īsākā laikā. Mēs piedāvājam savus pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī organizācijām. Cīnoties ar žurkām, tiek izmantots tikai moderns aprīkojums un profesionāli līdzekļi, kas garantē, ka drīz varēsiet aizmirst par žurku klātbūtni. Tiek izmantotas tikai pārbaudītas sertificētas metodes un līdzekļi. Tie ir pilnīgi droši cilvēkiem un dzīvniekiem.

Mēs garantējam, ka pēc procedūras nebūs negatīvu seku, jo mēs izmantojam tikai pārbaudītas iekārtas un līdzekļus. Tiklīdz mēs pabeidzim telpas apstrādi, jūs varat droši atrasties šajā telpā – vairāk grauzēji jums netraucēs. Bet jums nevajadzētu mēģināt patstāvīgi cīnīties ar parazītiem, jo ​​veikalā nopērkamie līdzekļi  nedod vēlamo efektu. Ļoti bieži jūs gaida visnepatīkamākās sekas. Jums jāmeklē profesionāla palīdzība.

Augsti kvalificēti speciālisti

 Pie mums strādā tikai īsti profesionāļi savā jomā. Visi speciālisti ir sertificēti. Mēs esam gatavi ierasties jūsu objektā jebkurā diennakts laikā, lai glābtu jūs no problēmas.

Mēs palīdzēsim tikt vaļā no  grauzējiem vasarnīcā, dzīvoklī, kafejnīcā vai citā iestādē. Sniedzot pakalpojumus, mēs vienmēr garantējam pilnīgu klientu konfidencialitāti. Neviens nezinās, ka jūsu iestādē bija parazīti. Strādājot, mēs izmantojam produktus ar ilgstošu darbības periodu, kas ļauj ievērojami palielināt apkarošanas efektu.

Mēs sniedzam pakalpojumus jebkurā diennakts laikā Rīgā un Latvijā. Ja jūs interesē uzņēmuma, dzīvokļa vai vasarnīcas apstrāde, zvaniet uz mūsu mājas lapā norādīto numuru. Eksperti ieradīsies jūsu iestādē pēc iespējas ātrāk. Drīz jūs varēsit aizmirst par grauzēju esamību. Visi produkti ir absolūti droši dzīvniekiem un cilvēkiem.