Cīņa ar skudrām

Skudras ir sociālās radības, kas dzīvo milzīgās kolonijās, kurās parasti ir liels skudru skaits. Dažreiz to skaits sasniedz miljonu radību.

Kolonijai ir sava karaliene, kas pārvalda visas skudras. Galvenās skudru mātītes uzdevumos ietilpst olu dēšana. Bet strādniekiem ir jānodrošina barība karalienei un kāpuriem. Viņi ir atbildīgi par šo uzdevumu. Dažreiz, lai veiktu šo uzdevumu, cītīgie darbinieki var pamest koloniju uz neticami lielu attālumu. Tas viss notiek, lai atrastu pārtiku un ūdeni.

Kad smagi strādājošās skudras atrod ceļu uz pārtiku, viasi atstāj īpašu taku, no kuras izdalās smarža – citas skudras to jūt, tāpēc viņas atkal var viegli atrast ceļu uz pārtikas un ūdeni.

Skudras sev pārtiku meklē ne tikai uz ielas, bet arī cilvēku mājokļos. Tās var radīt ne tikai neērtības, bet arī citas problēmas. Fakts ir tāds, ka skudras ir bīstamu slimību pārnēsātājas, tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgiem. Šiem kaitēkļi em patīk nokļūt pie jebkura ēdiena, kas paliek uz galda. Un šie nevēlamie viesi apmetas grūti sasniedzamās vietās.

Cīnīties ar šiem kaitēkļiem nav tik vienkārši. Kā minēts iepriekš, skudras ir sociālās radības, tāpēc tās ir ļoti organizētas. Skudru pūznis var atrasties diezgan tālu.. Skudru kolonijas iznīcināšanai būs nepieciešams moderns aprīkojums un profesionāli līdzekļi. Bez tiem  pat nevajadzētu mēģināt atbrīvoties no šiem parazītiem. Ja jūs izmantojat parastos līdzekļus, tie palīdzēs tikai uz brīdi,un skudras pēc iespējas ātrāk atgriezīsies uz savas takas.

telpu apstrāde no skudrām

Skudras vasarnīcā

Ja vasarnīcā aug daudz dārzeņu un augļu, tad skudru parādīšanās kļūs par nepatīkamām galvassāpēm  īpašniekam. Tomēr kaitēkļi var nopietni sabojāt visas audzētās kultūras.

Lai atbrīvotos no kaitēkļiem, jums jāizmanto īpašas ēsmas vai emulsija. Bet labākais risinājums ir sazināties ar DezControl, lai saņemtu palīdzību. Eksperti palīdzēs pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no problēmas.

Skudras dzīvoklī

Ja jūs redzējāt skudru rindu, kas  staigā pa jūsu grīdu, jums nevajadzētu aizkavēt apstrādi, jo parazīti ir dažādu slimību nesēji – jums nevajadzētu ļaut viņiem tikt līdz pārtiku. Ir jāveic visaptveroša visu plaisu apstrāde, caur kuru parazīti var nokļūt dzīvokļī.

Labāk ir meklēt palīdzību pie  mūsu speciālistiem. Viņi ātri apstrādās telpu. Kad apstrāde ir pabeigta, jums būs nepieciešams izvēdināt  istabu. Jāatzīmē, ka pēc apstrādes grīdas nevajadzētu mazgāt nedēļu. Ja skudras mēģinās atgriezties, zāles viņus aizbaidīs.

Profesionāla palīdzība

Jums nevajadzētu mēģināt patstāvīgi apstrādāt telpas – visticamāk, jūs skudras atbaidīsit tikai uz pāris dienas, pēc tam tās atgriezīsies. Vislabāk ir meklēt profesionālu palīdzību. Ir daudz uzņēmumu, kas ir gatavi palīdzēt atbrīvojoties no skudrām, prusakiem, blaktīm un citiem parazītiem. Atbrīvoties no skudrām  izmaksas ir atkarīgas no telpas lieluma. Turklāt ir ļoti svarīgi, kura kaitēkļu apkarošanas metode tiks izmantota.

Ja  nolemjat piezvanīt DezControl speciālistiem, jūs saņemsiet efektīvu dzīvokļa, vasarnīcas  vai citu talpu apstrādi. Strādājot, komanda izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus rīkus. Izmantotie līdzekļi ir daudz spēcīgāki nekā parastajos veikalos nopērkamie. Veikala zāles uz parazītiem atbrīvosies īslaicīgi.

Ja skudras parādās daudzdzīvokļu mājā, ir vērts sazināties ar profesionāļiem. Pateicoties mūsu uzņēmumam, jūs varat atbrīvoties no visiem kaitēkļiem vienlaikus. Bet pirms apstrādes visiem cilvēkiem un dzīvnieki emi jāpamet telpas. Un tad jums jāievēro speciālista norādījumi. Viņš sīki pastāstīs, kā rīkoties tālāk pirms un pēc telpu apstrādes.

Augsti kvalificēti speciālisti

Lai saņemtu palīdzību, varat sazināties ar DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv. Pie mums strādā profesionāļi ar lielu darba pieredzi. Viņi izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus līdzekļus.

Mēs esam gatavi palīdzēt jums cīnīties ar jebkura veida skudrām. Ja kaitēkļi ir dzīvoklī, lauku mājā vai citā ēkā, tad mēs palīdzēsim pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no parazītiem. Kas attiecas uz izmaksām, tās ir pieejams jebkuram klientam.

Mēs sniedzam diennakts parazītu apkarošanas pakalpojumus Rīgā un Latvijā. Eksperti izmanto drošas kaitēkļu kontroles metodes, kas ir pilnīgi drošas cilvēkiem un dzīvniekiem. Turklāt jūs varat pārliecināties par pilnīgu konfidencialitāti.

Mēs esam gatavi piedāvāt savus pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī dažādiem uzņēmumiem.. Jūs saņemsiet kvalitatīvus pakalpojumus par saprātīgu cenu.