Cīņa ar vīrusiem un baktērijām

Ja prusaki, gultas blaktis, skudras un lapsenes ne vienmēr apmetas jūsu mājās, tad to nevar teikt par baktērijām un vīrusiem. Tās vienmēr atrodas mājāun visur, lai kur jūs arī atrastos. Ja no kaitēkļiem ir diezgan viegli atbrīvoties, tad ar vīrusiem tā nav. Vīrusi spēj ātri pielāgoties videi, tāpēc ir diezgan problemātiski cīnīties ar tiem.

Vīrusi nespēj vairoties, ja tuvumā nav dzīvas šūnas. Tiklīdz vīruss nonāk cilvēkā, tas uzreiz inficē cilvēka šūnas, pēc tam tas sāk strauji izplatīties. Vīrusa izplatīšanās ātrums ir pārsteidzošs.

Vīruss nav parasta saaukstēšanās. Tas spēj izraisīt  kaites, kuru ārstēšana pēc tam prasa ilgu laiku.  Pat spēcīgākās zāles negarantē ātru vīrusu izārstēšanos no vīrusiem. Cīnīties vienatnē ar šādu slimību būs grūti. Ja dodaties uz ārstniecības iestādēm, tad pastāv liela iespēja, ka varat inficēties ar citiem vīrusiem. Kā likvidēt vīrusus? Jums vajadzētu izmantot mūsu uzņēmuma dezinfekcijas pakalpojumus. Tas ir īpaši svarīgi šodien, jo koronavīruss plosās visā pasaulē.

сīņa ar vīrusiem

Jums vajadzētu izmantot pieredzējuša speciālista pakalpojumus, kas var palīdzēt ātri atbrīvoties no vīrusiem. Pateicoties speciālistu palīdzībai jūs varat pastāvīgi uzturēt lielisku labsajūtu visiam uzņēmuma kolektīvam vai ģimenes locekļiem. Dezinfekcijas speciālista pakalpojumi ir ļoti pieprasīti izglītības iestādēs. Turklāt šodien plosās epidēmija, tāpēc bez dezinfekcijas vienkārši neiztikt. Būtu jārūpējas par bērniem un skolotājiem. Ja jūs tas interesē var sazināties ar mūsu uzņēmumu. Mūsu pieredzējušie kolēģi ātri tiks galā ar uzticēto uzdevumu.

Ir ļoti daudz vīrusu, kas var nopietni kaitēt cilvēka veselībai. To skaits ar katru gadu pieaug. Jūs varat inficēties ar vīrusu jebkur – mājās, darbā, transportā vai vienkārši parkā. Neviens no tā nav pasargāts. Īpaša uzmanība jāpievērš koronavīrusam. Persona, kas mirst no šī briesmīgā vīrusa, ir paaugstinātas bīstamības avots, jo viņš vīrusu izplata tālāk. Jums vajadzētu pasūtīt telpu dezinfekciju mūsu uzņēmumā, ja jūs uztraucat sava un savu tuvinieku veselība.

Kad un kāpēc var būt nepieciešama dezinfekcija pēc cilvēka nāves

Dezinfekcijas pasākumi pēc cilvēka nāves nepieciešami ja:

  • mirušā līķis telpā atrodas ilgāk par dienu;
  • personas nāves cēlonis ir infekcijas slimība;
  • pēc nāves notika  bioloģisko massu izvade;
  • tuvinieka radi un draugi nolemj dezinficēt mēbeles, istabu vai visu māju.

Ja mirušā ķermenis atradās automašīnā vai telpā un no nāves brīža ir pagājušas vairāk nekā divas dienas, tad ir liela varbūtība, ka šajā vietā izveidosies liels skaits patogēnu baktēriju, vīrusu, bīstamu sēņu utt. Jautājums ir īpaši aktuāls šodien, kad cilvēki mirst no koronavīrusa infekcijas. Pēc koronavīrusa pacienta nāves šī vīrusa daļiņas noteikti paliks. Tāpēc ir svarīgi veikt kvalitatīvu un rūpīgu dezinfekciju.

DezControl speciālisti pirms darba uzsākšanas, procesā un pēc beigām, neizjauc mēbeles un nesabojā tās. Mirušā biomateriāls netiek ietekmēts.

Uzticiet vīrusa iznīcināšanu zinošiem speciālistiem

Ja jūs interesē telpu dezinfekcija, tad jums vajadzētu uzticēt šo darbu pieredzējušiem profesionāļiem. Mūsdienās ir daudz amatieru, kuriem nav nepieciešamā aprīkojuma. Ja jūs interesē, lai jūs un jūsu radinieki vai darbinieki būtu veseli, sazinieties ar DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv, lai saņemtu palīdzību. Mēs palīdzēsim jums ātri atbrīvoties no visiem vīrusiem, kas varētu būt jūsu iestādē.

Mūsu uzņēmumā strādā augsti kvalificēti speciālisti ar lielu pieredzi, kā arī ar visu nepieciešamo prasmju kopumu. Darbā tiek izmantotas vismodernākās vīrusu apkarošanas metodes. Uzņēmuma speciālisti pēc iespējas ātrāk dezinficēs jūsu objektu. Ja kāds nomira no koronavīrusa jūsu iestādē, ir ļoti svarīgi pasūtīt dezinfekciju, lai citi cilvēki būtu drošībā.

Darba laikā tiek izmantotas moderni profesionālielīdzekļi, kas iznīcina lielu skaitu vīrusu. Tas attiecas arī uz COVID-19. Pēc telpu apstrādes šis vīruss vienkārši nevar izdzīvot.

Visi uzņēmuma darbinieku izmantotie līdzekļi nerada neērtības. Viņiem nav nepatīkamas smakas, kā arī zema toksicitāte. Visi sagatavošanās darbi vispār neatstāj pēdas. Turklāt izmantojamie līdzekļi droši alerģijas slimniekiem. Telpu apstrāde prasīs minimālu laiku.

Tiek apstrādāti visi telpā esošie objekti. Ja ar koronavīrusa mirusī persona jau ir aizvesta no telpas, tad šī telpa joprojām ir jāapstrādā, jo vīruss neizzūd pats par sevi. Jāatzīmē, ka apstrādes laikā cilvēki un dzīvnieki var turpināt atrasties objektā. Līdzekļī  viņiem nekaitēs.

Augsti kvalificēti speciālisti

DezControl strādā sertificēti profesionāļi, kuri precīzi zina, kāds ir viņu darbs. Tiek izmantoti tikai moderni un profesionālilīdzekļi un aprīkojums. Pēc sazināšanās mūsu uzņēmumu speciālisti pēc iespējas ātrāk ieradīsies objektā. Tas ir īpaši svarīgi, ja telpā ir persona, kas mirusi no koronavīrusa.

Mēs ātri iznīcināsim visus vīrusus, kas varētu būt telpā. Mēs esam gatavi veikt apstrādi dzīvokļos, lauku mājā, kafejnīcā vai pat uz ielas. Jāatzīmē, ka mēs garantējam pilnīgu klienta konfidencialitāti. Neviens nezinās, ka apstrāde tika veikta jūsu uzņēmumā. Turklāt mēs izmantojam produktus ar ilgstošu darbības periodu, kas nozīmē uzlabotu telpas apstrādes efektu. Mēs sniedzam garantiju visiem mūsu darbiem. Pēc zvana mēs ieradīsimies objektā, cik drīz vien iespējams. Mēs efektīvi un ātri dezinficēsim telpas. Kas attiecas uz cenu, tā ir pieejama jebkuram klientam.

Mēs esam gatavi palīdzēt telpu apstrādē jebkurā diennakts laikā Rīgā un visā Latvijā. Telpas regulāri jādezinficē. Ja jūs uztraucat sava un savu tuvinieku veselību, zvaniet uz mūsu mājas lapā norādīto numuru.