Deratizācijas līgums

Daudzi cilvēki, saskaroties ar grauzēju uzbrukumu, dod priekšroku cīnīties ar tiem ar “mājas” metodēm.  Tiek izmantots viss – dažādi peļu slazdi, indes,  sasists stikls zem grīdlīstes, āķīgas lamatas un pat aizņemts paziņām kaķis. Šādas deratizācijas iznākums visbiežāk ir paredzami bēdīgs. Grauzēji nekur nepazūd, un pēc īsā laika pēc apstrādes parādās atkal.

Deratizācijas līgums

Kad atklājas, ka “mājas” apstrādes efekts tiecas uz nulli, kļūst skaidrs, ka bez profesionālās apstrādes neiztikt. Bet šeit ir jāsaprot, ka ārkārtīgi svarīgi ir atrast izpildītāju, kas ir gatavs noslēgt oficiālo līgumu un neierobežoties taupīšanas nolūkos tikai ar mutisko vienošanos.

Reputācija ir pāri visam

Mēs neesam gatavi apgalvot, ka deratizācijas līgums – tā ir neapšaubāma kvalitātes garantija. Bet juridiski noformētas attiecības ar izpildītāju nodrošinās pietiekamo aizsardzības līmeni. Deratizācijas līgums ir apdrošināšanas polises ekvivalents, tas praktiski izslēdz jebkurus reputācijas riskus.

Pievēršam Jūsu uzmanību, cienītie pasūtītāji, ka SIA “DezControl” speciālisti izmanto tikai profesionālos sastāvus un ķīmijas reaģentus, kuri netiek pārdoti parastajos veikalos. Jebkāda “ietaupīšana” šeit ārkārtīgi nevēlama, ciktāl tā samazina apstrādes efektivitāti un ārkārtīgi negatīvi ietekmē izpildītāja reputāciju.

Profesionālās indes galvenās atšķirības:

 • Būtiski izteiktāks ietekmes uz kaitētājiem efekts
 • Izcils mumificējošs efekts, kas nodrošina grauzēja ātro izžūšanu.
 • Minimālais risks, ka indīgo ēsmu apēdīs mājdzīvnieki un bērni.

Deratizācijas līgums

Tas ne tikai nodrošina sekmīgo PVD pārbaužu iziešanu, bet arī ļaus būt pārliecinātam par pakalpojumu kvalitāti. Šie noteikumi ir kritiski svarīgi jebkura virziena biznesam, ciktāl oficiālais līgums nodrošina pietiekamo juridiskās aizsardzības līmeni pret iespējamām pretenzijām no pilnvaroto pārbaudošo institūciju puses. Īpaši uzsvērsim, ka SIA “DezControl” savā darbā pieturas pie prasībām, izklāstītām Ministru Kabineta Noteikumos (Nr. 618, 6.06.2010. gada), kuri regulē dezinfekcijas un dezinsekcijas pakalpojumus.

Izpildītāja saistības:

 • Noteikt grauzēju dzīves vietas un kustības maršrutus.
 • Garantēti samazināt grauzēju skaitu līdz minimāliem radītājiem 2 mēnešu laikā.
 • Nodrošināt sasniegtā rezultāta saglabāšanās visa laika, norunātā kontraktā, garumā.
 • Pārbaudīt apstrādes objektu ne retāk, nekā 1 reizi ceturksnī (nepieciešamības gadījumā vai pēc pasūtītāja velēšanās pārbaudes tiks veiktas biežāk).
 • Nodrošināt minimālo izbraukšanas uz objektu laiku 48 stundu līmenī (skaitot no zvana SIA “DezControl”).
 • Izpildītāja speciālistu darba laiks nav limitēts, mūsu speciālisti atstās objektu tikai pēc tam, kad deratizācijas pasūtījums tiks izpildīts pilnā apmērā.
 • Izbraukšanas uz objektu laiku pasūtītājs izvēlas pats, ierobežojumu svētku dienās un/vai diennakts laikā nav.
 • Nodrošināt pasūtītājam grauzēju papildus aizsardzības / ķeršanas / iznicināšanas līdzekļus – ēsmas, aizlikšanas rezervuārus, insekticīda lampas (tiek apmaksāti papildus).
 • Noformēt visu pasūtītājam vajadzīgo dokumentāciju pēc izpildāmiem darbiem, saistītiem ar deratizāciju, dezinfekciju, dezinsekciju un remontu, ja tā nepieciešamība izcēlās grauzēju invāzijas dēļ (tiek apmaksāts papildus).

Pasūtītāja (klienta saistības):

 • Nodrošināt izpildītājam piekļuvi pie visām apstrādājamām zonām (sektoriem).
 • Iecelt atbildīgo personu, kura kontrolēs izpildītāja darbu un vedīs uzskaiti.
 • Nodrošināt speciālo pasākumu veikšanu (sanitāro, higiēnisko, tehnisko) atkārtotas rašanās / grauzēju, kaitēkļu iekļūšanas apstrādājamās telpās novēršanai. Pasākumu uzskaitījumu sagatavo izpildītājs un tas iekļauj sevī (bāzes komplekts) atkritumu savlaicīgo vākšanu un izvešanu, alu aiztaisīšanu, šķirošanu.

Padomi un rekomendācijas

Deratizācijas līgums ir neapšaubāma prasība jebkurai specializētai kompānijai, kura rūpējas par klientu labumu un augstu vērtē savu reputāciju. Ja Jūs interesē jebkādas mūsu darba īpatnību, pielietojamās iekārtas un ķīmisko sastāvu detaļas, sazinieties ar mums sev ērtajā veidā. Bet lai Jums būtu bāzes informācija par pakalpojumiem, piedāvājam iepazīties ar mūsu speciālistu rekomendācijām.

Pievērsiet uzmanību:

 • Neignorējiet grauzēju esību mājā. Tie ir bīstamāko infekcijas slimību pārnesēji – tularēmijas, mēra, leišmaniozes un citu.
 • Telpu apstrāde var būt vairāku veidu – ķīmiska, mehāniska vai kompleksa (abu paņēmienu kombinācija).
 • Pēc sekmīgas apstrādes ieteicam periodiski kontrolēt telpas sanitāro stāvokli.
 • Nav jāatsakās no cīņas pret grauzējiem “omītes”  paņēmieniem – tie lieliski papildinās “DezControl” kompānijas profesionālo deratizāciju.

Mēs neapgalvosim, ka mūsu kompānija ir vienīgā Latvijā, kas sniedz profesionālus pakalpojumus cīņā pret grauzējiem.  Gala lēmumu par izpildītāja izvēli Jūs pieņemsiet paši – esam pārliecināti, tas būs pārdomāts, uzsvērts un pamatots. Bet jebkurā gadījumā atsakieties no idejas “ietaupīt” – obligāti noslēdziet deratizācijas līgumu. Tas ievērojami samazinās Jūsu riskus un ļaus tikt vaļā no grauzējiem maksimāli ātri, bet nekaitējot cilvēkam un/vai mājdzīvniekiem!