Dzīvokļa sausā prusakiem, izmantojot želeju: efektīva un droša metode

Dzīvokļu sausā apstrāde pret prusakiem tiek veikta ar Magnum Gel, Neodust pulveri un līmes slazdiem, kas ​​ir  efektīva kukaiņu iznīcināšanas metode mazas un vidējas invāzijas gadījumos. Tomēr, ja infekcija ir smaga, ieteicams vispirms mitrā apstrāde, bet pēc 2-3 nedēļām – sausā.

Sausās apstrādes priekšrocība ir tāda, ka dzīvoklim nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana, un nav nepieciešams atstāt telpas. Tas var būt īpaši ērti cilvēkiem, kuri ilgstoši nevar atstāt savas mājas, vai tiem, kuri nevēlas veikt mitro apstrādi.

Magnum Gel ir želeja, kas satur insekticīdus, kas paredzēti prusaku iznīcināšanai. To vajadzētu uzklāt uz virsmām, kuras bieži apmeklē kukaiņi, piemēram, virtuves darba virsmas, izlietnes utt. Kukainis nemirst uzreiz pēc ēsmas apēšanas, bet paspēj atgriezties barā un inficēt pārējos. Gēls satur rūgtu vielu, kas padara to pretīgu cilvēkiem vai mājdzīvniekiem.

NEODUST pulveris satur ātras darbības mikro granulas, kas ļauj ātri iznīcināt prusaku un ilgstoši novērst atkārtotu invāziju. Šīs mikro granulas ir maza izmēra, kas ļauj tām iekļūt visnepieejamākajās vietās, kur parasti slēpjas prusaki.

Līmes slazdus izmanto, lai noķertu prusakus un samazinātu to skaitu dzīvoklī.

Lai gan sausā apstrāde var būt ērtāka nekā mitrā apstrāde, ir svarīgi atcerēties, ka tā nav panaceja pret visu veidu tarakānu invāziju. Ja invāzija ir smaga, var būt nepieciešamas abas apstrādes metodes. Turklāt ir nepieciešams uzturēt dzīvokli tīru un laicīgi izmest atkritumus, lai samazinātu prusaku iespējamību.

DezControl eksperti veiks kaitēkļu apkarošanu aptuveni 40 minūšu laikā atkarībā no telpas lieluma un invāzijas pakāpes. Viņi var arī sniegt padomus, kā novērst turpmāku prusaku invāziju, piemēram, kā labāk sakopt atkritumu vietas vai kā nosegt barību, lai nepievilinātu prusaku.