Fotoattēlu galerija – dažādi

Fotogrāfijās varat redzēt, kā strādā mūsu speciālisti. Mājokļa tīrība ir atkarīga no saimniekiem, un ar šo faktu grūti strīdēties. Bet dažreiz ikdienas tīrīšana nedod vēlamos rezultātus, jo dzīvoklis, privātmāja vai lauku māja ir pakļauta nelūgtu viesu – kukaiņu, prusaku, lapseņu, sirseņu, peļu, žurku, ērču un skudru – iebrukumam. Īpašas grūtības rodas, ja kopā ar jums un jūsu ģimeni mājā “apmetas” vīrusi un baktērijas.

Fotoattēlu komplekts sniedz vispārīgu priekšstatu par to, kā Dezcontrol darbinieki ar viņiem tiek galā. Piemēri uzskatāmi parāda, kā mēs strādājam – uzmanība mazākajām detaļām, visu virsmu pilnīga apstrāde, efektīvākie sastāvi, profesionāls aprīkojums.

Taču fotogalerija neļaus sajust, ar ko ikdienā saskaramies. Gadījumi ir dažādi, nereti ļoti sarežģīti – apgrūtināta pieeja, slēpti izplatības perēkļi, alerģiskas reakcijas risks, mājdzīvnieku klātbūtne, neskaidri ceļi, kā telpā iekļūt kukaiņiem.

Mūsu speciālisti veiksmīgi izpilda jebkuras sarežģītības pasūtījumus. Bet, lūdzu, pievērsiet uzmanību vienkāršam un acīmredzamam faktam. Tīrības atslēga ir kvalitatīva, dažkārt vairāku posmu apstrāde. Tāpēc mēs iesakām pie pirmajām nepatikšanām sazināties ar mums un pastāstīt Dezcontrol darbiniekiem par problēmām, kas jūs nomoka. Mēs varam jums palīdzēt!