Fotoattēlu galerija par blaktīm

Sveicināti dārgie klienti!

Blaktis vienmēr ir bijušas tuvu cilvēkam. Alās, būdās, māla būdās, pilīs, sērijveida dzīvokļos, privātmājās. Fotogrāfijās specializētajos interneta resursos vai bioloģijas mācību grāmatās tie izskatās samērā nekaitīgi. Taču mūsu eksperti šim viedoklim kategoriski nepiekrīt. Pierādījums tam ir fotoattēlu izlase, kas apkopota, pamatojoties uz dažu dienu darba rezultātiem ātrās palīdzības režīmā.

Šeit jūs varat redzēt piemērus, pie kā bieži noved sliktas kvalitātes kaitēkļu apkarošana. Atcerieties tradicionālos reklāmas saukļus, kurus, iespējams, esat dzirdējuši ne reizi vien – labākie amatnieki, izcilas un “drošas” importa indes, augsta efektivitāte… Fotogalerija ir sastādīta, pamatojoties uz reāliem pasūtījumiem no mūsu prakses. Tas kārtējo reizi pierāda, ka jūsu mājas tīrību reti kad nodrošina zvans uz nejauši tīklā atrastu tālruņa numuru.

Dezcontrol darbojas savādāk. Telpu uzkopšana, uzkopšanas pakalpojumi, apmierinātu klientu fotogalerija un daudzie pateicības vārdi nav kvalitāte. Mēs strādājam, lai sasniegtu reālus rezultātus un cenšamies nodrošināt, lai kukaiņu populācija vairs nekaitinātu jūs un jūsu ģimeni. Dažos gadījumos mēs iesakām klientiem veikt atkārtotu apstrādi, taču tas ne vienmēr notiek.