Fotoattēlu galerija par lapsenēm

Labu dienu un labu garastāvokli, draugi!

Lapsenes fotogrāfijās un specializētajos resursos internetā izskatās savā veidā mīļas – kukaiņi “būvē” ligzdas, lidinās virs ziedu laukiem un pat veido “ģimenes”. Taču, tiklīdz mēs saskaramies ar lapsenēm dzīvē – savās mājās vai  vasarnīcā, attieksme pret tām kļūst pavisam cita. Fotogalerija, ko mūsu speciālisti jums ir sagatavojuši, ir vēl viens apstiprinājums tam.

Ja lapsenes “izvēlējās” jūsu māju, jūs vairs nevarat gaidīt klusu dzīvi. Piemēri – konkrēti gadījumi no mūsu prakses. Ir ārkārtīgi grūti, un pat neiespējami, patstāvīgi uzņemt šādus nelūgtus viesus. Mājsaimniecības tīrīšana, īpaši līdzekļi, nebeidzamas apstrādes sērija… Tu tērēsi laiku, naudu, apdraudēsi visu mājsaimniecību un mājdzīvnieku veselību, bet lapsenes vienalga nekur nepazudīs.

Bet galerijā  parādītajos foto nav gala spriedums. Tīrība un komforts mājā un uz zemes gabala ir diezgan labi sasniedzami. Galvenais nemēģināt visu darīt pašam. Sazinieties ar Dezcontrol un vienkārši sakiet – “Es esmu noraizējies par lapsenēm.” Pārējais ir mūsu atbildības joma. Mēs noteikti palīdzēsim!