Galerija

Mēs patiesi ceram, ka jums nekad nebūs iemesla sazināties ar uzņēmumu Dezcontrol pēc palīdzības, taču situācijas ir dažādas. Zemāk esošajās fotogrāfijās varat iepazīties ar dažu problēmu piemēriem, ar kurām saskaras mūsu speciālisti zvanu laikā.

Liels daudzums prusaku ir ieņēmuši jūsu virtuvi. Peles un žurkas iznīcina pārtikas krājumus. Ērces, kas var izplatīt bīstamas infekcijas slimības. Skudras, kuru dēļ jūsu dārzs pārtrauca ziedēt. Prusaki padara mājas tīrīšanu bezjēdzīgu, bet tīrību nosacītu un formālu.

Īsta fotogalerija ir acīmredzams pierādījums tam, ka dezinfekcijas, dezinsekcijas, deratizācijas un dezodorēšanas pakalpojumi vienmēr būs pieprasīti. Dažos gadījumos būs nepieciešama telpu papildu apstrāde, iespējams, vairākas “sesijas”. Dažkārt, lai nonāktu kukaiņu un grauzēju izplatības centrā, ir jāizmanto metodes un paņēmieni, kas ir laikietilpīgi un dārgi.

Bet, ja sazināsieties ar mums, pasūtījums jebkurā gadījumā tiks izpildīts kvalitatīvi. Mēs uzņemamies vissarežģītākos gadījumus un vienmēr iesākto novedam līdz galam!

PrusakiGultas blaktis
LapsenesSkudrās
DeratizācijaDažādi