Lapseņu un sirseņu apkarošana

Ja mājā ir lapsenes, ir pienācis laiks sazināties ar DezControl. Uzņēmums palīdzēs atbrīvoties no kaitēkļiem ne tikai dzīvokļos, bet arī vasarnīcās, kafejnīcās un citās telpās. Tomēr lapsenes rada daudz neērtību, un tās var arī apdraudēt alerģijas slimniekus. Neaizkavējiet zvanu DezControl komandai. Uzņēmuma profesionāļi izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus līdzekļus. Ar šādu līdzekļu palīdzību jūs varat uz visiem laikiem nobiedēt parazītus no savas mītnes un aizmirst par tiem.

Lapseņu apkarošana

Vasara

Lapsenes un sirseņi siltajā sezonā labprāt apmetas vasarnīcās. Vislabāk stropu sadedzināt agrā pavasarī, jo vasarā kaitēkļi būs aktīvāki un radīs daudz problēmu. Turklāt, dedzinot stropu, jūs varat ciest no kaitēkļu dzēlieniem. Bet vasarā stropa sadedzināšana ir daudz problemātiskāka, jo lapsenes kļūst ļoti dusmīgas. Būs grūti tuvoties viņu stropam.

Ir svarīgi saprast, ka teritorijas apstrāde no lapsenēm prasīs ilgāku laiku nekā no tādiem kaitēkļiem kā skudras, prusaki. Lai aizbiedētu lapsenes prom no apkārtnes, jums jālieto spēcīgas profesionālas līdzekļi. Nav vērts patstāvīgi veikt šo procedūru – labāk zvanīt uz DezControl. Pieredzējuši speciālisti tiks galā ar šo uzdevumu pēc iespējas efektīvāk.

Kaitēkļi ļoti mīl apmesties ne tikai vasarnīcu un dārzu teritorijā, bet arī pilsētās. Ja lapsenes nolemj apmesties uz jūsu balkona vai bēniņos, tad varat būt drošs, ka ļoti cietīsit no viņu klātbūtnes jūsu mājās. Ja savā mājā pamanāt lapsenes, nekavējoties zvaniet DezControl.

DezControl izsaukums

Jums nevajadzētu patstāvīgi mēģināt atbrīvoties no lapsenēm – jūs varat ļoti ciest no tām. Vislabāk ir nekavējoties meklēt palīdzību no DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv. Jums vajadzētu izvēlēties uzticamu uzņēmumu, kuram ir pozitīvas atsauksmes. Lapsenes iznīcināšanas pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no apstrādājamās teritorijas. Turklāt ir vairākas apstrādes metodes – cena ir atkarīga arī no tām. Jebkurā gadījumā jūs saņemsiet ātru un kvalitatīvu mītnes apstrādi.

DezControl palīdzēs jums atbrīvoties no  lapsenēm, kas apmetušās jūsu apkārtnē. Ja lapseņu strops parādās balkonā, bēniņos vai vietā pie mājas, tad jums nevajadzētu to atlikt, bet nekavējoties zvaniet mūsu uzņēmumam pēc palīdzības. Eksperti ātri un efektīvi atbrīvos jūs no kaitēkļiem. Jūs ātri aizmirsīsit, ka jums blakus dzīvoja šādi nevēlami kaimiņi.

Ko mēs esam gatavi piedāvāt:

  1. Uzņēmuma darbinieks pēc iespējas ātrāk ieradīsies objektā;
  2. Izmantojiet tikai tāduslīdzekļus, kas ir pilnīgi droši dzīvniekiem un cilvēkiem;
  3. Eksperta padomi;
  4. Tiks veikta operatīva dezinsekcija.

Mūsu uzņēmuma speciālisti izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus līdzekļus, kas garantē ātru kaitēkļu iznīcināšanu. Viena no mūsu speciālistu izmantotajām apkarošanas metodēm ir īpašu produktu izsmidzināšana, izmantojot ģeneratoru. Šie līdzekļi tiek izsmidzināti mazos pilienos, kas ilgu laiku atrodas gaisā, pēc tam tie nonāk zemē. Šādi pilieni var iekļūt mazākajās plaisās, kuras nevar sasniegt ar citām apstrādes metodēm.

Ja jūs lūdzat mūsu uzņēmumam palīdzību, mūsu speciālistu komanda pēc iespējas ātrāk ieradīsies jūsu mītnē. Visi izmantotie produkti ir pilnīgi droši dzīvniekiem un cilvēkiem. Šādi līdzekļi ir daudzkārt spēcīgākinekā veikalos nopērkamie.

Jums nevajadzētu patstāvīgi mēģināt atbrīvoties no lapsenēm, jo ​​jūs varētu nopietni ievainot. Vislabāk ir sazināties ar profesionāļiem, kuriem ir liela pieredze šajā jomā. Neaizmirstiet, ka cilvēkiem un dzīvniekiem pirms apstrādes ir jāatstāj apstrādājamais dzīvoklis vai teritorija. Pēc tam speciālists jums pateiks, kādas darbības jāveic pirms un pēc apstrādes.

Augsti kvalificēti speciālisti

DezControl strādā pieredzējuši speciālisti, kuri efektīvi un ātri veiks apstrādi no lapsenēm. No kaitēkļiem atbrīvosim dzīvokli, vasarnīcu, restorānu vai jebkuru citu mītni. Mēs garantējam pilnīgu konfidencialitāti.

Jūs varat vērsties pie mums pēc palīdzības jebkurā diennakts laikā gan Rīgā, gan visā Latvijā. Ja jums ir jāapstrādā teritorija no lapsenēm, tad mēs ar prieku palīdzēsim. Mēs izmantojam uzticamus profesionālos līdzekļus. Visi mūsu speciālistu lietotie līdzekļi ir pilnīgi droši cilvēkiem un dzīvniekiem.

Mēs esam gatavi piedāvāt savus pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kuriem jāatbrīvojas no lapsenēm un sirseņiem. Mēs garantējam jūsu pilnīgu konfidencialitāti.