Telpas sagatavošana kukaiņu apkarošanai


 1. Pirms kaitēkļu apkarošanas jums jāpārliecinās, ka telpā nav dzīvnieku un cilvēku. Apstrādes laiks 40m2 telpai aizņem vairāk nekā pusstundu;
 2. Visi pārtikas produkti, kas atrodas mājā, jānovieto ledusskapī, lai uz tiem netiek līdzekļi;
 3. Visi virtuves piederumi jānovieto skapjos, lai izvairītos no līdzekļu nokļūšanas uz tiem. Turklāt pēc apstrādes  jums tie jānoskalo ar sodas-ūdens šķīdumu;
 4. Ja mājā ir akvārijs, tad tam jābūt cieši noslēgtam un gaisa kolektoram jābūt izslēgtam;
 5. Ja mājā ir bērnu rotaļlietas, tās vajadzētu ievietot maisos un pēc tam ievietot skapī;
 6. Pirms speciālista ierašanās objektā jums jāizmazgā gultas veļa 60 grādu temperatūrā;
 7. Visas mēbeles no sienām ieteicams atbīdīt vismaz 30 cm  attālumā un pēc tam izsūkt grīdas virsmas  ar putekļsūcēju. Ja mēbeles ir nopietni piesārņotas, tad šādas mēbeles labāk jāizmet;
 8. Kad visi darbi ir pabeigti, telpu vajadzēs vēdināt 2 stundas;
 9. Kad telpa ir izvēdināta, jums jāpārslauka visas virsmas, kas  nonāk saskarē ar pārtiku. Turklāt jums būs jāpārslauka rokturi, elektrības slēdži un grīda;
 10. Pēc 3 dienām ieteicams visu rūpīgi izsūkt ar putekļsūcēju, īpaši  grīdlīstes, šķirbas  un mīkstās mēbeles. Pateicoties šai procedūrai, jūs varat atbrīvoties no mirušajiem kukaiņiem, kā arī no to olšūnām. Kad procedūra ir pabeigta, noteikti iztukšojiet putekļu tvertni;
 11. Mēneša laikā telpā, kurā tika  veikta dezinfekcija, nevajag veikt ģenerālo  tīrīšanu.
kukaiņu apkarošanai

Mitrā tīrīšana

Zvanot uz mūsu uzņēmumu pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv un vienojoties par speciālista ierašanos, pirms viņu ierašanās jums būs rūpīgi jāizmazgā grīda, kā arī jāveic mitrā tīrīšana. Kad mūsu uzņēmuma darbinieki ieradīsies, tiks veikta situācijas novērtēšanas .

Pārbaudot dzīvojamās telpas, ir svarīgi pievērst īpašu uzmanību mēbelēm, tāpēc vislabāk ir sagatavoties tam, ka mēbeles būs jāizjauc. Ja prusaki ir apmetušies jūsu mājā, tad ir svarīgi veltīt laiku virtuves mēbelēm, jo ​​tieši tajās prusakiem patīk apmesties.

Elektrotehnikas sagatavošana

Pirms mūsu uzņēmuma speciālisti ierodas jūsu objektā, jums būs jāizjauc visu mājsaimniecības ierīču korpuss  demontāža, kā arī kontaktligzdas. Ir ļoti svarīgi, lai jūs to nedarītu pats – jums vajadzētu piezvanīt pieredzējušam profesionālim, kuram ir liela pieredze šajā jomā. Visas šīs procedūras ir jāveic, jo parazīti šādās vietās bieži dēj olas.

Kad tiks veikta kaitēkļu apkarošana, dzīvoklim ir jāatslēdz enerģija, lai nenotiktu īssavienojums. Turklāt īpaša uzmanība jāpievērš datora un televizora sagatavošanai kaitēkļu kontrolei. Fakts ir tāds, ka elektrotehnikai ir augsta jutība.

Jums būs ne tikai jāsagatavo elektrotehniku dezinfekcijas darbiem, bet arī jārūpējas par tehniku ​​pēc apstrādes. Jums būs rūpīgi jātīra tehnikas komponenti ar īpašām salvetēm.

Mīkstās mēbeles

Vēl viens svarīgs moments ir tas, ka jums ir nepieciešams izsūkt mēbeles ar putekļsūcēju. Tas ir ļoti svarīgi, jo tos turpmāk apstrādās ar insekticīdu līdzekli.

Un, ja iespējams, jums arī jāizjauc mēbeles. Profesionāļiem būs nepieciešama piekļuve visām mēbelēm. Ir nepieciešams apstrādāt pilnīgi visas plaknes, lai neparādītos jauni kaitēkļi.

Kad mēbeles ir izsūktas, jums vajadzētu iztīrīt putekļsūcēja maisu, iemest to atkritumu maisiņā, cieši aizvērt un nekavējoties izmest, pretējā gadījumā parazīti atkal izlavīsies un atkal nonāks telpās.

Personīgās mantas

Jums būs jānodrošina arī personīgo mantu drošība. Tas attiecas uz drēbēm, grāmatām un citām lietām. Tās būs jāievieto plastmasas maisiņos un pēc tam jānovieto drošā vietā, kur apstrādes laikā nevar nokļūt līdzekļi. Tam piemērots drēbju skapis. Bet labākais variants būtu visas šīs lietas izvest no mājas kaitēkļu kontroles procedūras laikā.

Grāmatas jāpārbauda, ​​jo starp lapām var būt kukaiņi vai to olšūnas. Ja grāmatās atrodat kaitēkļus, jums ir jāatbrīvojas no grāmatām. Kas attiecas uz traukiem, tos vajadzēs mazgāt pirms un pēc dezinfekcijas. Gultas veļu vajadzēs izmazgāt augstā temperatūrā un pēc tam gludināt.

Cilvēki un mājdzīvnieki

Ja dzīvoklī ir akvārijs, tad tas būs jāizved no mājas. Ja tas nav iespējams, tad jums būs cieši jāaizver vāks un jāizslēdz skābeklis. Zivtiņas ir jāizolē, kamēr telpā tiek veikta apstrāde. Turklāt pēc procedūras jums būs jāgaida dažas stundas.

Kas attiecas uz bērniem un mājdzīvniekiem, tiem nevajadzētu atrasties telpās,  laikā, kad tiek veikta kaitēkļu apkarošana. Pēc telpas izvēdināšanas jūs varat atgriezties.

Pieaugušie drīkst uzturēties telpās tikai tad, ja viņiem ir individuālie aizsardzības līdzekļi. Pretējā gadījumā viņiem arī jāpamet telpas.

Jo labāk jūs sagatavojaties kaitēkļu apkarošanai, jo lielāka ir iespēja ar pirmo reizi atbrīvoties no tiem.