Dezinfekcija, dezinsekcija, deratizācija un dezodorēšana

Dezinsekcija

Kukaiņi, kas mitinās mājā, var sagādāt ne tikai neērtības, bet arī izraisīt slimības. Dezinsekcija ļauj atbrīvoties no prusakiem, blaktīm un citiem kukaiņiem.

Mūsu uzņēmums ir gatavs piedāvāt procedūru kopumu, kas ir paredzēts, lai palīdzētu atbrīvoties no visa veida kukaiņiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo tie ir bīstamu infekciju nesēji.

Darba laikā mūsu  kvalificētie speciālisti izmanto profesionālus ķīmiskus līdzekļus, kas palīdzēs atbrīvoties no prusakiem, blaktīm un citiem kukaiņiem. Mājā vairs nebūs nevēlamu kaimiņu.

Dezinsekcija ļauj atbrīvoties no prusakiem

Deratizācija

Grauzēji var apmesties ne tikai mājā vai dzīvoklī, bet arī zemes gabalā. Ja tas notiks, būs nepieciešama deratizācija. Mūsu uzņēmuma speciālisti ir gatavi piedāvāt savus pakalpojumus žurku, kurmju un citu kaitēkļu iznīcināšanai. Šie kaitēkļi vairs nevarēs vairoties uz jūsu zemē.

Strādājot, mūsu uzņēmuma darbinieki izmanto modernas un kvalitatīvas mehāniskās un ķīmiskās kontroles metodes. Šīs metodes ļauj pēc iespējas īsākā laikā atbrīvoties no kaitēkļiem.

Dezinfekcija

Mūsdienās daudzus uztrauc koronavīrusa iespējamā klātbūtne mājās, dzīvoklī vai uzņēmuma telpās un birojos. Ja jums ir aizdomas par COVID-19 klātbūtni jūsu tuvumā , var būt nepieciešama augstas kvalitātes dezinfekcija, kuru Jūs varat pasūtīt mūsu uzņēmumā.

Mūsu uzņēmums ir gatavs piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, kas palīdzēs apstrādāt telpas un atbrīvoties no bīstamākajiem mikroorganismiem, kas rada draudus.

Jāatzīmē, ka covid daļiņas var parādīties ne tikai dzīvojamās, bet arī nedzīvojamās telpās. Nedzīvojamo telpu dezinfekcija jāveic reizi mēnesī vai reizi ceturksnī. Tas palīdzēs atbrīvoties un novērst bīstamu mikroorganismu parādīšanos.

Kas attiecas uz dzīvojamām telpām, vēl svarīgāk ir tajās veikt kaitēkļu apkarošanu. Ja jums ir aizdomas vai esat pārliecināts, ka jūsu mājās ir koronavīrusa daļiņas, noteikti sazinieties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem.

Ir nepieciešams regulāri veikt dezinfekcijas darbus, lai dezinficētu telpu. Turklāt, ja dzīvniekiem tiek atklātas infekcijas slimības, jānovērš turpmāka infekcijas izplatīšanās.

Pelējums un miltrasa ir īsta mājas problēma. Ja tie parādās, tad ir nepieciešama augstas kvalitātes dezinfekcija, kuru jūs varat pasūtīt mūsu uzņēmumā.

Mūsu uzņēmums ir gatavs piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, kas palīdzēs apstrādāt telpas un atbrīvoties no bīstamākajiem mikroorganismiem, kas rada draudus telpām un tās iedzīvotājiem.

Ir nepieciešams regulāri veikt dezinfekcijas darbus, lai dezinficētu telpu. Turklāt, ja dzīvniekiem tiek atklātas infekcijas slimības, jānovērš turpmāka infekcijas izplatīšanās.

Dezodorēšana

Ja mājā jūtat nepatīkamu smaku, pēc palīdzības jums jāsazinās ar mūsu uzņēmumu. Mēs palīdzēsim jums pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no šīs smakas.

Liela pieredze kaitēkļu apkarošanas, deratizācijas, dezinfekcijas un dezodorēšanas jomā

Mūsu augsti kvalificētajiem speciālistiem ir liela pieredze un bagātīgs zināšanu klāsts, kas ļauj mums veikt visu nepieciešamo darbu pēc iespējas efektīvāk .

Ļoti bieži grauzēji un kukaiņi parādās ēdināšanas iestādēs. Ja tas notiek, Jums nekavējoties jāsazinās ar mūsu uzņēmumu, lai saņemtu palīdzību. Mēs palīdzēsim atbrīvoties no kaitēkļiem un novērsīsim to pēcnācēju skaita pieaugumu.

Ar mums bieži sazinās  ēdināšanas uzņēmumi un noliktavu pārstāvji, sūdzoties par grauzēju vai kukaiņu klātbūtni. Mūsu speciālisti ierodas objektā pēc iespējas ātrāk. Mums ir liela pieredze šajā jomā.

Augsti kvalificēti speciālisti izmanto tikai kvalitatīvu  un mūsdienīgu aprīkojumu, kas ir absolūti drošs videi. Viss darbs tiek veikts pēc iespējas efektīvāk. Ja savā objektā redzat prusakus, skudras, žurkas vai citus kaitēkļus, ir pienācis laiks piezvanīt mūsu  speciālistu komandai. Mēs palīdzēsim Jums atbrīvoties no kaitēkļiem.

Pieredzējuši profesionāļi

Pie mums strādā darbinieki, kuriem ir liela pieredze šajā jomā. Visi viņi ir saņēmuši profesionālu apmācību un  saprot, kāds ir viņu darbs. Mēs esam 100% pārliecināti par saviem speciālistiem. Uzņēmuma darbinieki regulāri iziet iekšējo sertifikāciju. Mums ir svarīgi, lai jūs apkalpotu patiesi savas jomas profesionāļi. Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mūsu uzņēmumu, lai saņemtu palīdzību, un eksperti palīdzēs jums tikt galā ar nevēlamiem kaimiņiem.

Ir vērts atzīmēt, ka mums ir augsti kvalificēti kolēģi, kuri ir gatavi atbildēt uz jebkuru no jūsu jautājumiem. Ja jums nepieciešams padoms, tad vienkārši zvaniet uz mūsu mājas lapā norādīto numuru pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv, un kolēģi palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Mēs vienmēr izmantojam tikai modernu un kvalitatīvu aprīkojumu, kā arī profesionālus dezinfekcijas līdzekļus.

Mūsu uzņēmuma priekšrocības

  1. Mēs atrodam individuālu pieeju katram klientam;
  2. Ja jums ir nepieciešams padoms, mūsu uzņēmuma vadītājs atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem;
  3. Mēs izmantojam profesionālus kaitēkļu kontroles produktus, kā arī modernu aprīkojumu;
  4. Mēs garantējam veiktā darba kvalitāti un efektivitāti;
  5. Pakalpojumu izmaksas ir pieejamas jebkuram klientam;
  6. Ir vairāki ērti maksāšanas veidi;