Prusaku apkarošanas

Prusakii mājās var parādīties daudzu iemeslu dēļ. Kaitēkļu apkarošana ir ārkārtīgi sarežģīta. Ja parādās šis negaidītais viesis, tad viņš dzīvokļu īpašniekiem sagādā daudz problēmu. Lai atbrīvotos no parazītiem, nepieciešama integrēta pieeja. Šajā rakstā jūs varat iepazīties ar veidiem, kā atbrīvoties no šiem nepatīkamajiem istabas biedriem.

Kā atbrīvoties no prusakiem

Ansanitāri apstākļi

Kā minēts iepriekš, ir daudz iemeslu, kāpēc prusaki var parādīties jūsu dzīvē. Zemāk es vēlos jums pastāstīt par iemesliem, kāpēc savā dzīvoklī var sastapt negaidītus viesus.

Pirmais iemesls ir vispopulārākais. Ja dzīvoklis ir antisanitārs, tad drīz parādīsies prusaki. Vairumā gadījumu parazīti dzīvo virtuvēs. Tas nav pārsteidzoši, jo tieši šeit tie var piekļūt pārtikai un ūdenim. Ja citās telpās ir pārtikas drupatas, tad arī tur var parādīties kaitēkļi. Lai novērstu prusaku parādīšanos citās telpās, ir vērts ēst tikai virtuvē.

Bieži vien dzīvokļu īpašniekiem ir mājdzīvnieki. Kaķi, suņi un citi dzīvnieki var pievilināt prusakus. Ja jūs savlaicīgi nenoņemat barību no dzīvnieka barotavas, tad iespējams drīz ieradīsies nepatīkami viesi. Noteikti savāciet drupatas no grīdas un rūpīgi noslaukiet grīdu no ūdens.

Neaizmirstiet izmest atkritumus . Miskaste nedrīkst atrasties dzīvoklī ilgāk par vienu dienu. Pretējā gadījumā jūs varat piesaistīt prusakus.

Vietas ar augstu mitruma līmeni

Ūdens atrašana parazītiem ir daudz svarīgāka nekā pārtika. Tika veikti īpaši pētījumi, kuru laikā zinātnieki noskaidroja – kaitēkļi varlieliski justies bez ēdiena apmēram 1 mēnesi. Bet bez ūdens viņi nevarēs izturēt pat 1 nedēļu. Ja dzīvoklī ir  peļķes, tas ir drošs veids, kā ievilināt prusaku savā dzīvoklī. Visas peļķes ir jānoslauka, lai novērstu neparedzētu viesu parādīšanos.

Un ir arī vērts ierobežot piekļuvi šiem kaitēkļiem tualetē. Šim nolūkam ir īpaši sietiņi ventilācijai. Vislabāk par to parūpēties, ja nevēlaties, lai nepatīkamie viesi atnāktu.

Plaisas

Parazītiem patīk iekļūt mājā, izmantojot plaisas. Viņi arī labprāt izmanto ventilāciju kā “durvis”. Jāuzmanās, lai atbrīvotos no mazākajām plaisām mājā. Turklāt uz ventilācijas atveres jāuzstāda smalks siets, tas palīdzēs novērst kaitēkļus mājā.

Ja mājā redzat prusaku, kas mierīgi staigā kā mājas īpašnieks, tad jums noteikti  jāpadomā par kaitēkļu apkarošanu. Diemžēl produkti, kas tiek pārdoti veikalos, nespēs radīt gaidīto efektu. Jūs nevarēsiet atbrīvoties no prusakiem. Ir vērts lūgt palīdzību mūsu pieredzējušiem speciālistiem, kuri palīdzēs no tiem atbrīvoties. Tomēr, lai novērstu prusakus, ir vairākas lietas:

  1. Nepieciešams pastāvīgi tīrīt māju;
  2. Pēc ēšanas noteikti rūpīgi noslaukiet galdu;
  3. Visa neapēstā pārtika jāievieto maisos vai burkās;
  4. Atkritumu tvertnei jābūt cieši noslēgtai ar vāku;
  5. Izvairieties no peļķēm uz grīdas vai galda.

Zvans speciālistiem

Varbūtība, ka jūs pats atbrīvosities no prusakiem, ir ļoti maza. Vislabāk ir sazināties ar DezControl pa tālr. 25602629 vai rakstiet info@dezcontrol.lv, kur strādā profesionāļi. Uzņēmumu darbinieki varēspalīdzēt  pēc iespējas īsākā laikā atbrīvoties no kaitēkļiem. Kas attiecas uz pakalpojumu cenu, tas viss ir atkarīgs no apstrādājamās teritorijas. Turklāt cena ir atkarīga no kaitēkļu apkarošanas metodes.

Pateicoties DezControl, jūs varat ātri atbrīvoties no prusakiem. Mūsu komanda efektīvi un pilnīgi droši cilvēkiem un dzīvniekiem apstrādās telpas. Darbā tiek izmantotas modernas iekārtas un profesionāli līdzekļi. Tas viss ļaus ātri un efektīvi atbrīvoties no negaidītiem viesiem un uz visiem laikiem aizmirst par viņiem.

Ja redzat, ka daudz prusaku skraida pa dzīvokli, tad nevajadzētu atlikt – zvaniet DezControl. Ja ir prusakss, tad būs arī citi – laika jautājums. Būtu jāsaprot, ka pirms brigādes ierašanās visi cilvēki un dzīvnieki jāizved no telpām. Apstrādes laikā dzīvoklī nedrīkst atrasties neviens. Tālāk jums jāievēro speciālista norādījumi. Viņš jums pateiks, kas jādara pirms un pēc apstrādes.

Augsti kvalificēti speciālisti

Lai saņemtu palīdzību sazināties ar DezControl. Mums ir liela pieredze dzīvokļu, vasarnīcu un citu telpu apstrādei no prusakiem un citiem nepatīkamiem kaitēkļiem Rīgā un visā Latvijā. Mēs esam gatavi nākt palīgā jebkurā diennakts laikā. Darba laikā mūsu speciālisti izmanto modernu aprīkojumu un profesionālus līdzekļus.